Náš eshop pre slovenských zákazníkov

regalset.sk

Obchodný dom pre dielňu a skladwww.czemag.sk

Obchodní dům pro dílnu a skladwww.czemag.cz

Sklep dla polskich klientów

regalset.pl


PROČ MY? » O nás
O naší firmě

O naší firmě

Akciová společnost CZEMAG je na trhu od roku 1998.

Od založení firmy až do roku 2010 jsme se zabývali hlavně faktoringem a obchodem s pohledávkami.

Rok 2011 znamenal v naší společnosti zásadní změnu. Začali jsme působit v oblasti obchodu s hutním materiálem. Našimi zákazníky jsou firmy z oblasti strojírenské výroby. Posléze jsme začali vyrábět kovové regály, které prodáváme přes internet.  Vyrábíme kovové regály s dřevotřískovými nebo kovovými policemi s výškou 900, 1200, 2100 a 2400mm. Založili jsme e-shopy www.regalset.cz a www.regalset.sk a kromě vlastních výrobků prodáváme i regály vyrobené v Kovona Systems.

Abychom rozšířili naši nabídku, zprovoznili jsme další dva eshopy, a to www.czemag.cz a www.czemag.sk , kde kromě regálů prodáváme i vybavení do dílen a skladů. Nabízíme zde:

Takže v současné době je hlavní činností naší firmy online marketing a provozování e-shopů v České republice a na Slovensku.

Rovněž se zabýváme strojírenstvím, a to zejména vývojem strojů v oblasti zpracování recyklovatelných materiálů.  Naše dceřinná společnost CZEMAG Road Development s.r.o. vyvíjí stroj na recyklaci opotřebeného asfaltového materiálu z vozovek.

Najdete nás rovněž na Facebooku, Google+ a Twitteru

 


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

 

MjQzZThiNz